jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۷۹۴   ۰۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۵

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف ۱۰ تن روغن نباتی و ۱۰ تن آرد داخلی احتکار شده از پارکینگ یک ساختمان در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر کشف 20 تن کالای احتکار شده از پارکینگ یک ساختمان، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای برخورد با کالای قاچاق و مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز شهروندان، مأموران کلانتری 158 کیانشهر با اقدامات پلیسی از احتکار کالای قاچاق در پارکینگ یک ساختمان  مطلع شده و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
 
کشف ۲۰ تن روغن نباتی و آرد احتکار شده از پارکینگ یک ساختمان
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: مأموران با انجام تحقیقات میدانی نامحسوس از صحت گزارشهای دریافتی و احتکار کالاهای اساس، اطمینان حاصل پیدا کرده و با هماهنگی قضائی به محل مذکور اعزام شدند.
وی تصریح کرد: در بازرسی از پارکینگ، 10 تن روغن نباتی و 10 تن آرد داخلی احتکار شده، کشف شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم  برای پاسخگویی و ادامه روند قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کالاهای احتکار کشف شده توسط کارشناسان، چهار میلیارد ریال اعلام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر