شرکت بوگاتی سعی دارد اتومبیل‌های فوق‌العاده مسابقه‌ای خود را بیش از پیش به هواپیما‌ها شبیه کند. این مجموعه با ساخت آخرین اتومبیل تعداد محدود خود با عنوان Chiron Sport دنیای خودروها و هواپیما‌ها را به یکدیگر نزدیک‌تر کرد.
کد خبر: ۱۲۸۹۷۳۸

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با وجود آن که اتومبیل Bugatti Chiron Sport از موتور هواپیما و یا بال‌های پرواز برخوردار نیست اما شرکت سازنده با طراحی زیبا و جذاب خود توانسته خودرویی شگفت‌انگیز را به نمایش علاقه‌مندان دنیای خودرو در آورد. رئیس شرکت بوگاتی، استفان وینکلمن طی بیانیه اخیر خود درباره طراحی جدید Chiron Sports گفت: «خیلی از رانندگان اتومبیل‌های بوگاتی در مسابقات مانند آلبرت دیوو، رابرت بنویست و بالتومور مو کاستنتینی در نیروی هوایی نیز فعالیت داشته‌اند در نتیجه ساخت سری اتومبیل‌های خاص برای آن‌ها برای ما یک تعهد به حساب می‌آید».

خودروی لوکس و جدید بوگاتی تنها 20 مدل ساخته می شود (+عکس)

تولید سری اتومبیل‌های ویژه برای این افراد با ساخت Bugatti Chiron Sport آغاز شده است. شرکت بوگاتی اتومبیل جدید خود را با رنگ متفاوت که Gris Serpent نام دارد تزئین کرده. این رنگ که نام فرانسوی به معنی مار خاکستری دارد در دهه ۱۹۲۰ میلادی بر روی هواپیما‌ها دیده می‌شده است. از آن جایی که این رنگ از فرانسه می‌آید شرکت بوگاتی کنار چرخ‌های جلو را با پرچم فرانسه تزئین کرده و همچنین برای زیباتر شدن اتومبیل خطی سفید در مرکز آن قرار داده است.

به دنبال این مسائل شرکت بوگاتی اظهار داشته که نام کامل اتومبیل‌های خاص خود Chiron Sport Les Legendes du Ciel است. این خودروهای ویژه که در تعداد محدود تولید می‌شود موتورهای چهارگانه ۸.۰ لیتری ۱۶ واتی دارند که در مجموع ۱۵۰۰ اسب بخار را تولید می‌کند. طبق اطلاعات شرکت سازنده گشتاور این اتومبیل‌ها مطابق با ۱۱۸۰ پوند بر فیت است و خودرو از رانش تمامی چرخ‌ها پشتیبانی می‌کند.

خودروی لوکس و جدید بوگاتی تنها 20 مدل ساخته می شود (+عکس)

این اتومبیل قدرتمند می‌تواند نهایت سرعت ۲۶۱ مایل بر ساعت را کسب کند. شرکت بوگاتی قصد دارد تنها ۲۰ عدد از این اتومبیل‌ها را وارد بازار جهانی کند که قیمت آن‌ها از ۲.۸۸ میلیون یورو آغاز می‌شود. این مبلغ با ۳.۴۱ میلیون دلار مطابقت دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها