jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۲۲۴ ۰۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۴

روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد

آتش سوزی در اتوبوس مسافربری یزد - زاهدان

اتوبوس مسیر یزد - زاهدان قبل از سوار کردن مسافران طعمه حریق شد ولی این آتش سوزی با حضور به موقع ماموران آتش‎نشانی مهار شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، طی حادثه‌ای که روز گذشته ساعت ۱۲:۴۰ در محل پایانه مسافربری غدیر اتفاق افتاد، یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در محل سکوی سوار شدن مسافرین لحظاتی پیش از سوار کردن مسافران مقصد زاهدان، دچار حریق شد.
 
آتش سوزی در اتوبوس مسافربری یزد - زاهدان
این حریق که هیچ نوع تلفات جانی نداشت و فقط خسارت مالی‌ بر جای گذاشته است، بلافاصله پس از اطلاع عوامل پایانه به آتش‌نشانی، با حضور سه دستگاه خودرو آتش نشانی و تلاش‌های ماموران آتش‌نشانی مهار شد و از گسترش آتش سوزی به اتوبوس‌های دیگر جلوگیری به عمل آمد.
روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، بنا بر اطلاعات اولیه به دست آمده از کارشناسان آتش‌نشان حاضر در محل حادثه، علت آتش سوزی اتصال برق باطری اتوبوس اعلام شده که با توجه به وزش باد و از طرفی تکمیل بودن ظرفیت باک گازوییل خودرو، خیلی سریع به سایر بخش‌های اتوبوس سرایت کرده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر