jamejamonline
بازار عمومی کد خبر: ۱۲۸۷۰۸۹   ۲۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۱

آیا می دانستید که دیگر نیازی نیست همانند گذشته برای خرید و فروش خانه یا ملک به تک تک بنگاه های معاملاتی شهرتان سر بزنید؟ ایا می دانستید که وب سایت خانه اول به شما کمک می کند تا به راحتی و آسانی ملک یا زمین تان را رهن یا اجاره بدهید؟ خوشبختانه دیگر شرایط مثل زمان های قدیم نیست که ما ساده ترین کارها را با دردسرهای زیادی پشت سر بگذاریم. یکی از این کارها خرید یا فروش خانه، رهن یا اجاره است که این روزها به راحتی انجام می شود.

راهنمای خرید خانه از طریق سامانه آگهی املاک خانه اول

به صورت کلی دو روش را دارید که می توانید برای خرید و فروش خانه یا زمین از آن استفاده کنید. روش اول این است که شما به صورت حضوری به بنگاه های املاکی سر بزنید و تک تک از موردهای که مشتریان برای رهن و اجاره یا خرید و فروش گذاشته اند بازدید کنید یا می توانید از روش های غیرحضوری استفاده کنید که کار شما را سریع تر و راحت تر می کنند.

خانه اول وب سایتی است که به شما کمک می کند تا هر آگهی املاک که در خصوص خرید خانه و فروش، رهن و اجاره است را به سادگی انجام بدهید.

استفاده از این وب سایت می تواند مزیت های بیشماری برای شما داشته باشد که صرفه جویی در زمان یکی از این مزیت ها است. دیگر نیازی نیست که شما ساعت ها یا روزها به صورت حضوری به بنگاه های معاملاتی سر بزنید.

البته لازم است بدانید که هر دو روش مزیت ها و معایبی را دارند که مزیت های وب سایت خانه اول نسبت به روش سنتی بیشتر می باشد پس طبیعی است که تمایل به استفاده از این روش بیشتر باشد.

ثبت اگهی در خانه اول

کافی است که شما وارد وب سایت به نشانی https://khanehaval.com/  رفته و سپس درج اگهی را انتخاب کنید. حالا هر گونه ویژگی یا مشخصاتی که مربوط به خانه یا ملک تان را در اگهی بنویسید و همچنین قیمت پیشنهادی که برای آن در نظر گرفته اید را به همراه چندین عکس واضح در وب سایت قرار بدهید تا خریدارانی که روزانه به خانه اول سر می زنند اگهی شما را مشاهده کنند و در صورت تمایل برای خرید با شما تماس بگیرند.

البته انچه که سبب میشود خانه اول نسبت به دیگر وب سایتها متمایز شود اگاهی از پیش فروش اقساطی خانه و ویلا است که مورد پسند عده ی زیادی واقع می شود.

ما به شما اطمینان می دهیم که با اعتماد کامل اگهی تان را در خانه اول قرار بدهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ملک تان را بفروشید.

خونه خودتو به صورت قسطی از خانه اول پیدا کن و اونو بخر

اگر تمایل به خرید خانه به صورت اقساطی دارید می توانید به خانه اول سر بزنید و ملک یا زمین مورد نظرتان را با شرایط اقساطی خرید کنید. حتی افرادی که تصمیم به ساخت و ساز دارند می توانند از صفر تا صد مصالحی را که نیاز دارند خریداری کنند. پس خانه اول تنها به خرید و فروش یا رهن و اجاره اختصاص نداشته است.

شما برای ثبت اگهی هیچ کار سختی را پیش رو ندارید و کافیست که به اینترنت دسترسی داشته باشید و اگهی خودتان را به ثبت برسانید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها