jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۶۵۲۴   ۲۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۸

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: با نخستین بارش پاییزی در روز جاری شاهد تصادف زنجیره‌ای در اتوبان دستجردی و شاهد قیچی کردن یک دستگاه تریلر کفی نیز در اتوبان دستجردی بودیم.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سرهنگ علی مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به حوادث روز جاری اظهار داشت: با نخستین بارش پاییزی در روز جاری شاهد تصادف زنجیره‌ای در اتوبان دستجردی بودیم که خوشبختانه تلفات جانی نداشت، این در حالی است که شاهد قیچی کردن یک دستگاه تریلر کفی نیز در اتوبان دستجردی بودیم که با ورود به موقع نیروهای امدادی و همچنین بدون هیچ‌گونه ترافیکی تریلر از محور خارج شد.

بارش نخستین باران پاییزی علت روز پرحادثه در اصفهان

وی ادامه داد: در ادامه حوادث امروز نیز با قیچی کردن یک دستگاه تریلر کفی دیگر در اتوبان صفه به سمت دفاع مقدس همراه بودیم که متاسفانه به علت سوراخ شدن باک تریلر گازوئیل‌های آن نیز بر سطح اتوبان جاری شد و با ورود به موقع نیروهای امدادی و آتش‌نشانی مسیر برای تردد دیگر خودروها پاکسازی شد.

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان پیرامون نگرانی خود درباره عبور خودروهای سنگین در اتوبان‌های دستجردی و صفه تصریح کرد: ادامه بارش‌های پاییزی و زمستانی در اصفهان  به مراتب می تواند زمینه‌ساز حوادث متعددی برای خودروهای سنگین در اتوبان‌های دستجردی و صفه باشد که این مشکل با آماده شدن رینگ چهارم برای استفاده خودروهای سنگین قابل حل است.

وی افزود: موضوع آسفالت اتوبان‌های دستجردی و صفه نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در آمار تصادفات به شمار می‌رود، به گونه‌ای که مسئولان ذی‌ربط باید چاره‌اندیشی مناسبی برای حل این موضوع انجام دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر