jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۶۲۲۹   ۲۰ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۸

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس

پنج کشته و زخمی در تصادف مرگبار محور داراب - بندرعباس

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس گفت: تصادف دو دستگاه خودرو سواری پراید و پژو در محور داراب- بندرعباس دو کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت.

 

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، حسن همتی با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت ۱۹ و ۲۷ دقیقه دیروز حادثه برخورد دو دستگاه خودروسواری پراید و پژو  به مرکز پیام اورژانس فارس اعلام و سه دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه واقع در جاده داراب - بندرعباس اعزام شدند.

پنج کشته و زخمی در تصادف مرگبار محور داراب - بندرعباس

وی با بیان اینکه در این حادثه دو نفر قبل از رسیدن نیرو‌های اورژانس در دم جان باختند، افزود: سه مجروح دیگر پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند.

همتی در پایان با بیان اینکه علت این سانحه رانندگی توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است، به رانندگان توصیه کرد: با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و از پرداختن به اموری که باعث حواس پرتی می شود مانند صحبت با تلفن همراه و ... پرهیز کنند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر