jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۸۵۹۸۰   ۱۹ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۲:۵۷

دونالد ترامپ شکست در انتخابات را نپذیرفته و قصد دارد با تیم حقوقی خود در رابطه با شمارش آرا به دادگاه های ایالتی شکایت ببرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل، ترامپ متوجه نشده است که نتایج رسمی نتایج خیلی طولانی تر طول می کشد اما می خواهد از همین الان شروع کند.

ملانیا ترامپ همسر رییس جمهوری آمریکا نیز توییت زد: مردم آمریکا شایسته انتخابات عادلانه هستند. هر رای قانونی - و نه غیرقانونی - باید شمارش شود. ما باید از دموکراسی خود با شفافیت کامل محافظت کنیم.

اما ملانیا بر خلاف موج اول اخبار تقلب در انتخابات اکنون در حد ترامپ و متحدانش فرضیه تقلب در انتخابات را مطرح نکرده است اما اکنون بیشتر بر روی این مسئله اصرار می کند که موضوع شمارش آرا در انتخابات باید بیشتر مورد بررسی قرار بگیرد.

در حالی که اخبار متعددی در رابطه با پایان ازدواج ترامپ و ملانیا به گوش می رسد یک نکته بیش از هر زمانی به ملانیا یادآور می شود؛ او دیگر بانوی اول آمریکا نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

مهر باطل بر گفتمان سازش

مهر باطل بر گفتمان سازش

آنچه امروز در نوار غزه رخ می‌دهد تکان‌ دهنده است. شهادت ده‌ها انسان بیگناه، از جمله تعدادی از کودکان در حملات وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس، بار دیگر ماهیت این رژیم منحوس و نامشروع را مقابل همگان افشا کرده است.

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر