jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۹۵۳   ۱۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۸

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا24 فردا 15 آبان همچنین از ساعت 6 روز 16 آبان تا ساعت 2 بامداد روز 17 آبان در محور هزار ممنوع است.

به گزارش جام جم آنلاین، علی‌اکبر آشوبی در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌‌های شهر بیان کرد:‌ بر اساس اطلاعات بیش از 2250 دستگاه تردد شمار جاده‌ای و همچنین دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر اغلب جاده‌‌های کشور باز است و تردد به روال عادی در آن جریان دارد.

کاهش 30 درصدی ترافیک جاده‌ ها در شبانه‌روز گذشته

وی اظهار داشت‌: کل تردد ثبت شده در جاده‌ ها در شبانه‌روز گذشته بر اساس اطلاعات 2287 دستگاه تردد شمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 30.1 درصد کاهش دارد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 17.9 درصد بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

تردد روان در محورهای تهران- شمال

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه،‌ آزاد راه تهران- شمال و آزاد راه قزوین- رشت ترافیک روان است.

آشوبی با اشاره به بارش پراکنده در برخی محورهای استان آذربایجان غربی گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

آزادراه کرج- قزوین پرترافیک‌ترین جاده کشور

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته آزاد راه کرج- قزوین با 86هزار و 452 تردد پرترددترین جاده کشور بود و پس از آن آزادراه‌های قزوین- کرج و کرج- تهران پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

ممنوعیت تردد کامیون از ساعت 12 تا 24 فردا در هراز

مدیر مرکز مدیریت راهها بیان کرد: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 17 آبان در محورهای هراز، فیروزکوه،‌کندوان، و جاده تهران- سمنان- مشهد ممنوع است.

آشوبی با اشاره به ممنوعیت تردد تریلر در هراز گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 فردا 15 آبان و از ساعت 6 روز 16 آبان تا ساعت 2 بامداد 17 آبان در هراز ممنوع است.

وی همچنین از انسداد 5 محور به دلیل کاهش ایمنی خبر داد و گفت: محور رامیان- شاهرود جاده شمشک- دیزین محور خرم‌آباد- پلدختر، جاده شهداد- نهبندان و محور قزوین- همدان در کیلومتر 110 به علت نبود ایمنی مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر