jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۲۶۶   ۱۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۳

از کشف ۲۴۶ هزار و ۸۰۸ عدد عطر بسته بندی شده و همچنین حدود ۱۳۵۰ لیتر عطر قاچاق از یک انبار در شهرستان فردیس خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از ایسنا، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر گفت: در پی در یافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپو و نگهداری مقدار قابل توجهی عطر قاچاق در یکی از انبارهای شهرستان فردیس، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
 
کشف بیش از ۲۴۶ هزار شیشه عطر قاچاق در فردیس
 وی افزود: کارآگاهان در مرحله اول با انجام اقدامات پلیسی از صحت خبر مطمئن شده و سپس با هماهنگی مقام قضائی به انبار مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا ۱۳۵۰ لیتر عطر و تعداد ۲۴۶ هزار و ۸۰۸ عدد عطر بسته بندی شده قاچاق کشف کردند.
سردار محمدیان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه اظهار کرد: کارشناسان ارزش عطرهای قاچاق کشف شده را بیش از ۱۸ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و به همراه متهم و اموال مکشوفه به مراجع قضائی ارسال شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر