jamejamonline
دانش خودرو کد خبر: ۱۲۸۴۰۷۲ ۱۰ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۱:۳۰

تصاویر منتشر شده از خودروی شاسی بلند GV70 2022 نشان از دقت بسیار بالای جنسیس در تولید این محصول دارد.

به گزارش جام جم انلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت جنسیس پس از مدت ها اولین تصاویر شاسی بلند جدید GV70 را بدون هیچگونه مخفی سازی منتشر کرد که خودرویی شگفت انگیز به نظر می رسد. خودروی GV70 در خط GV80 تولید می شود و اساساً رقیب سدان G70 است. در حالی که شرکت جنسیس تاکنون جزئیاتی در مورد GV70 اعلام نکرده است، می‌توان نکات زیادی از تصاویر آن فهمید.
 
شاسی بلند جنسیس با ظاهری خارق العاده رونمایی شد (+عکس)
 
خودروی GV70 سرنخ‌های طراحی واضحی را از GV80 و G80 گرفته و دارای چهار چراغ جلو و عقب LED نازک، یک آرم بزرگ روی هواکش مشبک جلو و یک خط است که از کاپوت شروع شده و تا چراغ های عقب ادامه پیدا می‌کند. این خودرو همچنین شامل ستون نگهدارنده سقف در عقب به رنگ بدنه ماشین و یک چهارم پنجره عقب است که به GV70 ظاهری متمایز از دیگر خودروها در خیابان می‌دهد.
 
شاسی بلند جنسیس با ظاهری خارق العاده رونمایی شد (+عکس)

اطلاعاتی از داخل خودروی شاسی بلند جنسیس

در داخل خودروست که همه چیز به طور ویژه ای دلچسب می‌شود. خودروی GV70 همان فرمان شکل توپ راگبی  GV80 را دارد، و این شکل بیضی در طراحی داشبورد هم به کار رفته است.
 
سیستم های کنترل آب و هوا نیز شامل چند دکمه فیزیکی و یک صفحه دیجیتال هستند و درون بیضی واقع شده‌اند که توسط فرمان به دو بخش تقسیم شده؛ دکمه های سمت چپ بیشتر هستند و دیگر دکمه‌ها با تزئینات آلومینیومی داخل اتوموبیل ترکیب شده‌اند.
 
شاسی بلند جنسیس با ظاهری خارق العاده رونمایی شد (+عکس)
 
یک صفحه لمسی بزرگ در بالای داشبورد واقع شده است و چند دریچه هوای باریک تا حدی در تزئینات داخلی اتومبیل مخفی شده اند که تمامی فضای داخلی را دربرمی‌گیرد.

کنسول مرکزی یک سلکتور تعویض دنده چرخان و کنترلر دوم سیستم سرگرمی را در خود جای داده است. نمونه‌ای که در این تصاویر می‌بینید دارای تزئینات نقره‌ای و بنفش روی در خودرو و دسته صندلی است که همگی بیضی شکل هستند، و عناصر طراحی دیگری مانند دستگیره ها و فرورفتگی‌های درِ خودرو هم به همان صورت ترکیب بندی شده‌اند. همانگونه که از جنسیس انتظار می‌رفت، جزئیات این خودرو بسیار ظریف و زیبا به نظر می رسد.  

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: