jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۰۳۷ ۱۰ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۴۰

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در پیامی به «همت گل اوغلو» رئیس سازمان مدیریت بلایا و شرایط اضطراری ترکیه، ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از شهروندان ترکیه و مصدوم شدن برخی دیگر در حادثه زمین‌لرزه ازمیر، آمادگی ایران را برای اعزام نیروهای تخصصی، امدادی و درمانی به محل حادثه برای خدمات رسانی به زلزله زدگان اعلام کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از  خبرگزاری ایرنا از مدیریت بحران، اسماعیل نجار روز شنبه در این پیام تصریح کرد: حادثه مصیبت بار زلزله شهر ازمیرکه موجب جان باختن و آسیب دیدن جمعی از شهروندان گردیده را حضور جنابعالی، دولت و ملت دوست ترکیه، صمیمانه تسلیت عرض می نمایم. 
 
اعلام آمادگی ایران برای اعزام نیروی متخصص امدادی به ترکیه
وی افزود: اینجانب ضمن ابراز همدردی با همه داغداران و آسیب دیدگان این حادثه، از خداوند متعال برای درگذشتگان، غفران و رحمت الهی، برای مجروحان شفای عاجل و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت دارم.
نجار تصریح کرد:‌ همچنین در ایام ولادت رسول اکرم (ص) که نماد وحدت و برادری مسلمانان جهان است، اعلام می نمایم نیروهای تخصصی، امدادی و درمانی جمهوری اسلامی ایران آمادگی اعزام به محل حادثه برای ارائه خدمت را دارند.
به گزارش ایرنا، زلزله ای به بزرگی ۶.۶ درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) روز گذشته(جمعه) شهر ازمیر ترکیه را لرزاند. 
این زمین لرزه تاکنون ۲۴ کشته و ۷۹۹ زخمی برجای گذاشته است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر