jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۶۹۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۸:۵۲

ماجرای دو دزد آمریکایی که به دلیل سرقت خنده دارشان به عنوان احمق‌ترین سارقان شناخته شده‌اند در فضای مجازی خبرساز شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در یک حادثه خنده دار، پلیس ایالت فلوریدا دو نفر را با عنوان "احمق‌ترین سارقان" به اتهام سرقت دستگیر کرد، زیرا یکی از آن‌ها پس از سرقت کیف پول خود را و دیگری، کفش و سایر وسایلش را در یک فروشگاه جا گذاشت.
 
روزنامه دیلی میل گزارش داد که رابرت هابی، ۴۱ ساله و مارکوس ریوز، ۲۳ ساله، پس از اتهام سرقت در اوکالا و اطراف آن، به ۱۴ سرقت بزرگ دیگر متهم شدند.

به گفته دفتر شهردار شهرستان ماریون، این دو نفر از چندین فروشگاه کوچک در این منطقه سیگار و بلیت‌های بخت آزمایی را سرقت کردند. شهردار در ادامه گفت:"در حین اجرای این سرقت در داخل فروشگاه‌ها سیگار می‌کشیدند و صورت آن‌ها در دوربین به طور کامل مشخص بود."
 
به گفته مقامات انتظامی، متهمان پس از سرقت با جا گذاشتن کفش و وسایل از فروشگاه خارج شدند، در حالی که مارکوس کیف پول و گواهینامه رانندگی خود را نیز رها کرده بود این موضوع دستگیری را برای ما تسهیل کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر