jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۶۴۵   ۰۸ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۳

رییس پلیس راه استان اردبیل گفت: برخورد چهار دستگاه خودرو در جاده اردبیل - رضی باعث کشته شدن ۲ نفر و مجروح شدن ۶ نفر شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ سیدمحمد صفوی روز پنجشنبه افزود: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در جاده اردبیل - رضی، بلافاصله ماموران پلیس راه و انتظامی به محل اعزام شدند.
 
حادثه رانندگی در جاده اردبیل - رضی ۲ کشته و ۶ مجروح بر جای گذاشت
وی اظهار داشت: ماموران پلیس راه و انتظامی با حضور در محل مشاهده کردند این حادثه به علت برخورد شدید چهار دستگاه خودرو شامل ۲ دستگاه وانت نیسان، پژو ۴۰۵ و سواری زانتیا روی داده که بر اثر این حادثه راننده وانت نیسان ها در دم جان باخته و راننده زانتیا و سواری پژو ۴۰۵ به همراه چهار سرنشین زانتیا مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.
رییس پلیس راه استان اردبیل بیان کرد: تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیر مجاز راننده وانت نیسان و همچنین عدم رعایت فاصله طولی از سوی رانندگان زانتیا و پژو ۴۰۵ علت این حادثه اعلام شده است.
سرهنگ صفوی اضافه کرد: رانندگان به توصیه های ترافیکی پلیس توجه ویژه داشته و مشارکت با پلیس و قانونمندی را اصل مهم در پیشگیری از حوادث رانندگی تلقی کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر