jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۶۴۰   ۰۸ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۶

فرمانده انتظامی کرمانشاه، از کشف 17 هزار عدد ماسک قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پلیس کوزران نیز در عملیاتی موفق به کشف ۶۰۰ میلیون ریال لوازم برقی قاچاق و توقیف یک دستگاه خودروی پژو پارس شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ حسین براری امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: ماموران کلانتری ترمینال شهید کاویانی حین بازرسی از انبارهای تعاونی های ترمینال به ۲ بسته مشکوک شدند.
 
از کشف ماسک تا دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در کرمانشاه
وی افزود: در جریان بررسی این بسته ها ماموران ۱۷ هزار عدد ماسک قاچاق کشف و در این راستا ۲ نفر دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه در ادامه از کشف ۶۰۰ میلیون ریال لوازم برقی قاچاق خبر داد و گفت: ماموران پلیس کوزران نیز در عملیاتی موفق به کشف ۶۰۰ میلیون ریال لوازم برقی قاچاق و توقیف یک دستگاه خودروی پژو پارس شدند.
وی افزود: در این عملیات انواع لوازم برقی و آشپزخانه مانند اتو، کباب پز، سرخ کن، سشوار، اتو و... توسط پلیس کشف شد که در این راستا هم ۲ نفر دستگیر به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم معرفی شدند.
براری همچنین از دستگیری هشت نفر از عوامل ۲ نزاع دسته جمعی با حضور به موقع ماموران پلیس خبر داد و اضافه کرد: در مورد نخست پس از اعلام یک مورد درگیری دسته جمعی در شهرک فدک فاز یک، ماموران کلانتری سجادیه در محل حاضر شدند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه ادامه داد: با حضور به موقع ماموران، پنج نفر از عوامل نزاع که به خاطر اختلافات ملکی باهم درگیر و یک نفر را هم زخمی کرده بودند را دستگیر کردند.
وی همچنین با اشاره به وقوع نزاع دسته جمعی در شهرک الهیه، گفت: در این نزاع هم با حضور به موقع کلانتری الهیه سه نفر دستگیر شدند.
براری در پایان، خاطرنشان کرد: هر هشت عامل اصلی در نزاع‌های ایجاد شده پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر