jamejamonline
کهگیلویه و بویراحمد کد خبر: ۱۲۸۳۲۲۲   ۰۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۲

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۳۳۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی تندر ۹۰ در محور بابامیدان - یاسوج خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ کیقباد مصطفایی ظهر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با هماهنگی مرجع قضائی حین کنترل خودروهای عبوری در محور بابامیدان - یاسوج به یک دستگاه خودروی ال ۹۰ مشکوک شدند و به آن دستور توقف دادند.
 
کشف ۳۳۹ کیلوگرم تریاک از خودروی تندر۹۰ در محور بابامیدان به یاسوج
وی افزود: راننده با بی‌توجهی به دستورات پلیس از محل متواری شد که پس از طی مسافتی و با شلیک چند تیر هوایی و سپس به سمت لاستیک‌ها در نهایت خودرو نیز متوقف شد.
مصطفایی با اشاره به اینکه مأموران در بازرسی از این خودرو ۳۳۹ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و ضبط کردند، گفت: در این رابطه راننده دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان ضمن قدردانی از اقدام به موقع مأموران پلیس کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر تشدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای با سوداگران مرگ و باندهای قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: