jamejamonline
استان ها سیستان و بلوچستان کد خبر: ۱۲۸۳۲۰۹   ۰۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۲

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان

دستگیری عامل ربایش نوجوان ۱۵ ساله خاشی پس از ۴ ماه فرار

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر عامل ربایش نوجوان ۱۵ ساله خاشی پس از ۴ ماه فرار به دام افتاد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، سردار  احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت : در تیرماه سال ۹۹ پسری ۱۵ ساله در یکی از محلات شهرستان خاش توسط فردی ناشناس ربوده و به مکانی نا معلوم منتقل می شود.
 
دستگیری عامل ربایش نوجوان ۱۵ ساله خاشی پس از ۴ ماه فرار
وی افزود: بلافاصله تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی مأمور رسیدگی به پرونده شده و تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری این آدم ربا و آزاد سازی این نوجوان آغاز کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد عامل این آدم ربایی به دلیل اختلافات مالی ، اقدام به ربایش این نوجوان کرده است.
سردار طاهری گفت: در نهایت با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس آگاهی استان و اقدامات تخصصی صورت گرفته آدم ربا که مجبور به آزاد سازی این نوجوان کرده ، پس از ۴ ماه فرار از دست ماموران روز گذشته در عملیات پلیس شهرستان ایرانشهر در مخفیگاهش در کوه های بزمان این شهرستان دستگیر کنند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه فرد آدم ربا به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و درصورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: