jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۳۱۴۲ ۰۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۱

در روز‌های اخیر اتفاق عجیب و بی‌سابقه‌ای در باشگاه پرسپولیس رخ داده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شهر آرا نیوز، از با کناره گیری مهدی رسول پناه از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه حدود چهار روزی است که بدون مدیرعامل و یا حتی سرپرست اداره می شود.

 

        اتفاقی عجیب و بی سابقه در باشگاه پرسپولیس

 

با وجود مطرح شدن نام های مختلف برای مدیریت در پرسپولیس اما هنوز وزارت ورزش و جوانان در این خصوص به جمع بندی نهایی نرسیده و به همین دلیل معرفی مدیر باشگاه پرسپولیس هنوز رنگ واقعیت به خود نگرفته است.

این در حالی است که سابقه نداشته که در همه این سال ها باشگاه پرسپولیس بیشتر از چهار روز بدون مدیر اداره شود و هر زمان که تغییرات مدیریتی رخ می داد نهایتا تا یک روز بعد مدیر بعدی معرفی می شد اما این بار داستان فرق کرده است.

از آنجایی که اعلام شده تا فردا مدیر پرسپولیس معرفی خواهد شد به همین دلیل برای اولین بار است که این باشگاه حدود یک هفته بدون مدیر اداره شده و این اتفاق بی سابقه در پرطرفدارترین باشگاه ایران رخ داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر