jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۲۸۲۲ ۰۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۸
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایسنا، فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف مواد مخدر و سلاح غیر مجاز از قاچاقچیان توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.
 
کشف مواد مخدر و سلاح غیر مجاز توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد
بنا بر گزارش فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی، سردار مجید شجاع در این خصوص اظهار کرد: در راستای جلوگیری از ورود مواد مخدر و برخورد قاطع با قاچاقچیان، مرزبانان این استان در هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد با اشرافیت اطلاعاتی و رصد عملیاتی حین بازرسی و بررسی خودروهای ترانزیتی موفق شدند ۶۳ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر را کشف و ضبط کنند.
وی ادامه داد: مواد مخدر کشف شده شامل ۳۵ کیلوگرم شیشه، ۱۸ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک، ۱۰ کیلوگرم هروئین پودری و ۲۰۰ گرم حشیش بوده است.
شجاع مطرح کرد: همچنین از قاچاقچیان یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کمرشکن و یک قبضه سلاح جنگی به همراه مهمات مربوطه کشف شد.
وی در ادامه توضیح داد: در این رابطه دو دستگاه خودرو توقیف و سه نفر قاچاقچی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی صلاح تحویل داده شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر