jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۲۷۸۵ ۰۴ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۰

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام باند قاچاقچیان اسلحه در کرمانشاه و کشف ۵۰ قبضه سلاح شکاری از آنان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر اینکه قاچاقچیان اسلحه با ورود اسلحه از مرزهای غربی قصد دارند با یک دستگاه خودروی آن را به کرمانشاه منتقل کنند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 
 
انهدام باند قاچاقچیان اسحله در کرمانشاه و کشف ۵۰ قبضه سلاح شکاری
وی با بیان اینکه اعضای این باند اقدامات مجرمانه خود را در فضای مجازی نیز نشر می دادند، ادامه داد: پلیس امنیت عمومی استان با شناسایی مسیر حرکتی خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به حمل کنندگان سلاح، نسبت به برپایی ایستگاه بازرسی موقت اقدام و ماموران نیز در محل های مناسب مستقر شدند. 
سردار جاویدان افزود: راننده خودروی حامل اسلحه های قاچاق به محض مشاهده ایستگاه بازرسی و پس از صدور فرمان ایست پلیس، مسیر خود را تغییر داد اما پس از مدتی تعقیب و گریز و واژگونی خودرویش در ابتدای شهر کرمانشاه مجبور به توقف شد. 
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه و با اشاره به دستگیری ۲ نفر از اعضای باند قاچاق اسلحه گفت: در بازرسی های انجام شده ۵۰ قبضه سلاح شکاری کشف شد. 
وی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده در بازجویی ها عنوان کردند فرد دیگری نیز جزو باند آنهاست، از شناسایی این فرد و تلاش برای دستگیری وی خبر داد. 
سردار جاویدان در پایان از اهتمام پلیس برای برخورد با هرگونه ناامنی خبر داد و گفت: افرادی که با وارد کردن سلاح و دیگر محموله های غیرمجاز قصد ایجاد ناامنی در جامعه را دارند با برخورد قاطعانه پلیس روبرو و مجازات سختی در انتظارشان خواهد بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر