jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۸۲۶۳۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۷:۲۴

شاخص کل بورس تهران از ابتدای زمان معاملات امروز با کاهش مواجه شده و در نهایت یک کانال کوتاه مدت دیگر نیز در معاملات امروز شکسته شد.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، بورس اوراق بهادار تهران که این روزها تحت تاثیر انتشار اطلاعات شرکت های بورسی در سامانه کدال، نوسان نرخ ارز و رفتار هیجانی سهامداران حقیقی و نوسان گیری شرکت های حقوقی قرار دارد، امروز هم با کاهشی 38 هزار واحدی تا رقم یک میلیون و 374 هزار و 48 واحد رسید.

کاهش 38 هزار واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات 3.5 هزار میلیارد تومان شد

شاخص کل بورس با معیار هم وزن نیز امروز 4762 واحد افت کرد و به رقم 389 هزار و 118 واحد رسید.

ارزش بازار در بورس تهران با کاهشی 150 هزار واحدی به بیش از 5 میلیون و 367 هزار میلیارد تومان رسید.

همچنین ارزش معاملات امروز فرابورس 12.5 هزار میلیارد بود که مجموع ارزش معاملات بورس اوراق و فرابورس ایران امروز بیش از 16 هزار و 300 میلیارد تومان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر