jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۲۵۳۷   ۰۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۸

سپاهان می‌تواند 5 بازیکن دیگر به فهرست نفرات کنونی خود اضافه کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایلنا، سپاهان اصفهان که فصل گذشته با وجود امید و انگیزه‌های زیاد برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر داشت رتبه‌ای بهتر از پنجم جدول به دست نیاورد و این موضوع زمینه ساز تغییرات زیاد مدیریتی و کادرفنی این تیم شد و حالا طلایی پوشان فصل بیستم را با ترکیبی متفاوت در کادر مدیریت و سرمربی شروع خواهند کرد.

سپاهان که گفته می‌شد در پنجره نقل و انتقالات هم تیم فعالی خواهد بود بعد از جدایی علی قربانی، محمد ایرانپوریان، علیرضا نقی‌زاده، محمد طیبی و سعید آقایی تا کنون دانیال اسماعیلی‌فر و محمد نژادمهدی را به خدمت گرفته است و صحبت‌هایی از جذب علی کریمی هم شنیده می‌شود. ضمن اینکه مهدی کیانی هم از مسئولان باشگاه درخواست رضایت نامه دارد و می‌خواهد جدا شود.

نگاهی به لیست بازیکنان سپاهان در حال حاضر نشان می‌دهد این تیم هم اکنون 2 جای خالی در لیست بزرگسال و ۳3 جای خالی در لیست زیر 23 سال خود دارد؛ که میتواند با جذب بازیکن جدید و یا قطعی کردن حضور بازیکنان آکادمی با وضعیت نامشخص آنها را پر کند.

باید دید در ادامه فرصت باقی مانده تا پایان فصل نقل و انتقالات، سپاهان می‌تواند بازیکنان دیگری جذب کند یا با همین نفرات به مسابقات لیگ برتر پا می‌گذارد.

 

      فهرست بازیکنان سپاهان و 5 جای خالی برای ورودی های بیشتر+عکس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر