مهدی تارتار بازیکن سابق پرسپولیس و سرمربی فصل گذشته نفت مسجدسلیمان درباره شرایط این روزهای سرخپوشان پایتخت صحبت کرد.
کد خبر: ۱۲۸۲۵۳۰

    تارتار: باید اتحاد و انسجام مجموعه باشگاه پرسپولیس حفظ شود

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از برنا، مهدی تارتار با اشاره به آخرین وضعیت خودش برای مربیگری به گفت:

 

 چند روز پیش پیشنهاد سرمربیگری در تیم ملی جوانان را داشتم اما شرایط کار در این تیم را نداشتم. در زمینه باشگاهی هم آخرین صحبتی که شد، حضورم در نساجی مازندران بود اما در نهایت توافقات لازم صورت نگرفت. فعلا مشغول استراحت هستم. در این چند سال اخیر فرصتی برای استراحت برایم پیش نیامد و حالا می‌ خواهم از این فرصت برای استراحت استفاده کرده و با انرژی بیشتری به کار مربیگری بازگردم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اخبار مختلفی که از این تیم به گوش می ‌رسد، گفت:

 

 متاسفانه مدتی است اخباری خوبی را از پرسپولیس نمی‌ شنویم و این موضوع برای هواداران نگران کننده است. پرسپولیس توان فنی خوبی دارد و حیف است اسیر حواشی شود. برخی اخبار از این حکایت دارد که این تیم با چند دستگی در باشگاه رو به رو شده و اصلا خبر خوبی نیست. به عنوان یک پرسپولیسی از همه می ‌خواهم برای موفقیت تیم و هواداران، اختلافات را کنار بگذارند. این تیم، تیم مردمی است و با خرد جمعی و استفاده از کمک‌های بزرگانی مثل پروین و خوردبین و همه بزرگانی که سایه‌ شان بالای سر پرسپولیس است اختلافات را در فضای داخلی و خانوادگی حل و فصل کنند. اگر مشکلات حل نشود در نهایت دودش به چشم تیم و باشگاه می ‌رود.

تارتار در واکنش به جدایی شجاع خلیل ‌زاده و حضور محمد نادری در استقلال گفت:

 

 در حال حاضر بحث ما روی تیم است نه فرد، من شخصا پس از جدایی مهدی ترابی و علی علیپور از پرسپولیس تصورش را نمی ‌کردم تیم بتواند در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی بگیرد و به فینال برسد اما دیدید که نفرات جایگزین با وجود این که مدت کوتاهی از حضورشان در پرسپولیس می ‌گذشت تا چه اندازه خوب و موفق ظاهر شدند و توانستند در مسیر موفقیت‌ های پرسپولیس به تیم کمک کنند. به هر حال شجاع یا نادری در حال حاضر و بنا به تصمیمی که برای آینده فوتبال‌ شان گرفتند، از پرسپولیس جدا شدند و تیم جدیدشان را انتخاب کردند. بحث اصلی من این است که پرسپولیس متکی به فرد نیست و حداقل در 4-5 سال اخیر این موضوع برای همه ثابت شده است. به هر صورت هواداران باید این موضوع را بپذیرند و به نظر و تصمیم بازیکن، مربی و حتی مدیران باشگاه احترام بگذارند. مطمئن هستم پرسپولیس آن قدر اقتدار دارد که می ‌تواند با نفراتی که در حال حاضر در اختیار دارد هم موفقیت ‌های گذشته ‌اش را تکرار کند.

تارتار تصریح کرد:

 

 مهمترین موضوع این است که تیم انسجام و اتحادش را تحت هیچ شرایطی از دست ندهد. در راه تحقق این موضوع پیشکسوتان بزرگ ‌تر و اسطوره ‌ها می ‌توانند نقش مهمی را ایفا کنند و من هم به عنوان یکی از پیشکسوتان هر کمکی از دستم بربیاید، همه جوره در خدمت هستم.

سرمربی سابق نفت مسجدسلیمان درباره تعویق بازی ‌های لیگ برتر به خاطر کرونا گفت:

 

 فکر می‌ کنم اگر شرایط اجازه بدهد باید با رعایت کامل پروتکل ‌های بهداشتی بازی ‌ها شروع شود تا سرگرمی و دلخوشی که مردم از فوتبال دارند، برای آنها فراهم شود. در حال حاضر تعویق یک هفته ‌ای بازی ‌ها بیشتر به سود تیم ‌هایی بود که در لیگ قهرمانان بازی داشتند و این فرصت می‌ تواند به آنها کمک کند تا با استراحت بیشتری خود را برای حضور موفق ‌تر در فصل بعد آماده کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها