jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۲۳۱۰   ۰۲ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۳

در حالی که شجاع خلیل زاده برای عقد قرارداد با تیم جدیدش به قطر رفته است، حاشیه های این جدایی در ایران همچنان ادامه دارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خودروتک، در تازه ترین حاشیه ایجاد شده، صحبت های مهدی رسول پناه در مورد روابط شجاع خلیل زاده با هم تیمی هایش از جمله کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه جنجال بزرگی را از شب گذشته به پا کرد.

صحبت ها در این فایل تصویری که به صورت مخفیانه گرفته شده است گاهی آنقدر غیرقابل انتشار می شود که روی آن صدای بوق گذاشته اند.

 

    صحبت های تند مهدی رسول پناه درباره شجاع خلیل‌زاده

در ادامه صحبت از کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه هم به میاد می آید و از درگیری آنها با شجاع خلیل زاده گفته می شود. البته این بازیکنان با انتشار تصاویرشان با شجاع خلیل زاده به نوعی این موضوع را تکذیب کردند.

رسول پناه در این فایل شجاع خلیل زاده را «سم باشگاه» می‌داند و از درگیری او با نوراللهی پرده برداری می‌کند. همان اتفاقی که در جریان لیگ قهرمانان آسیا رخ داد و زمزمه های آن نیز در رسانه ها منتشر شد اما حالا رسول پناه به صورت علنی آن را افشا کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر