jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۱۹۶۱ ۳۰ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۷

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

ضرورت برخورد شدید با اراذل و اوباش

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا: برخی‌ها به دنبال زیر سوال بردن کار‌های نیروی انتظامی هستند تا امنیت موجود از بین برود.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «سید علیرضا ادیانی» امروز در نشست خبری رونمایی از کتاب‌های تدوین شده این سازمان، با اشاره به پیام قدردانی رهبر معظم انقلاب اسلامی از نیروی انتظامی افزود: کارکنان ناجا با ازخودگذشتگی و ایثار، نظم و امنیت را از مرز تا داخل شهر‌ها برقرار می‌کنند.
 
ضرورت برخورد شدید با اراذل و اوباش
وی با اشاره به برقراری امنیت مطلوب در ایران با وجود وضعیت بحرانی غرب آسیا گفت: این امنیت را مدیون رشادت‌های نیرو‌های مسلح و به‌خصوص نیروی انتظامی هستیم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: همه می‌دانیم نیرو‌های مسلح تحت نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در حال رسیدن تراز نظام جمهوری اسلامی هستند و رهبر انقلاب اسلامی بیش از هر کس دیگر بر نیرو‌های مسلح اشراف دارند.
حجت‌الاسلام ادیانی عنوان کرد: امروز مردم به درستی، امنیت کشور را متأثر از تلاش‌های سبزپوشان ناجا می‌دانند.
وی به طرح «ناظر» اشاره و بیان کرد: من بار‌ها گفته‌ام و امروز هم می‌گویم که طرفدار طرح ناظر و همچنین به شدت موافق مبارزه با اراذل و اوباش هستم.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تأکید کرد: کسی که چاقو و قمه دست بگیرد و باعث رعب و وحشت شود، باید با او برخورد شود.
حجت‌الاسلام ادیانی گفت: در طرح ناظر، مأموران با کسی برخورد نمی‌کنند، اما نمی‌توانند موضوعات را نادیده بگیرند و از ارزش‌های اسلام حفاظت نکنند؛ در طرح ناظر با طرح‌ها و ایده‌های دیگر به کسانی که اقدام به بی‌حجابی می‌کنند، هشدار داده می‌شود.
وی افزود: نیروی انتظامی از کسانی که اقدام به تخریب این نیرو می‌کنند، هراسی ندارد؛ اینکه امروز رسانه‌های معاند و کشور‌هایی که با ادعای حمایت از حقوق بشر، ده‌ها هزار نفر را می‌کشند در فضای مجازی و رسانه علیه ناجا تبلیغ می‌کنند، نمی‌تواند بر عملکرد نیروی انتظامی تأثیر منفی بگذارد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا فلسفه وجوی پلیس را حفظ امنیت دانست و گفت: اگر ارزش‌های هر کشوری توسط شهروندان به رسمیت شناخته نشود و به آن تعرض شود، باید با آن افراد برخورد شود.
حجت‌الاسلام ادیانی اضافه کرد: انسان‌های شرور در هر کشور به دلایل مختلف به وجود می‌آیند. آیا در آمریکا کسانی که اقدام به تخریب می‌کنند، کسی با آن‌ها برخورد نمی‌کند؟
وی افزود: حجاب، نظم، امنیت و تعرض نکردن به نظم و امنیت یک ارزش است و اگر در بین ۸۰ میلیون ایرانی، دو هرار نفر شرور باشند و به خانواده‌ای تعرض شود، اعضای آن خانواده چه حسی پیدا می‌کنند؟ آیا از پلیس درخواست نمی‌کنند تا با آن شرور برخورد شود.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: امروز با وجود تمامی مشکلات، امنیت در کشور ما وجود دارد و برخی‌ها به دنبال زیر سوال بردن اقدامات نیروی انتظامی هستند تا امنیت موجود از بین برود.
حجت‌الاسلام ادیانی با اشاره به حمایت برخی سلبریتی‌ها از مجرمان و اراذل و اوباش گفت: این افراد یک سری آدم‌های بی‌خرد و نادان هستند که در همه مسائل دخالت می‌کنند؛ عقل می‌گوید هر کشوری ارزش‌هایی دارد که باید از آن‌ها حفاظت شود و اگر کسی به این ارزش‌ها تعرض کند، باید با او برخورد شود.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: اراذل و اوباش در هر محل به دنبال اعمال قدرت هستند و زورگیری می‌کنند که باید با آن‌ها برخورد شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر