jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۹۵۰ ۲۷ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۷:۴۲

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خوزستان:

انهدام باند سارقان اماکن خصوصی آغاجری در کمتر از ۴۸ ساعت

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضای باند سارقان حرفه‌ای اماکن خصوصی کمتر از ۴۸ ساعت در شهرستان آغاجاری خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سهراب حسین نژادرئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خوزستان، در تشریح این اقدام پلیس اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت بعنف، اموالی به ارزش ۳۰ میلیارد ریال از شرکت کیمیا مدرن شهرستان آغاجاری، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
انهدام باند سارقان اماکن خصوصی آغاجری در کمتر از ۴۸ ساعت
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی آغاجاری با کار اطلاعاتی در کمتر از ۴۸ ساعت اعضای باند ۴ نفره سارقان که سابقه‌دار نیز بوده‌اند، را در شهرستان‌های اطراف و استان هم‌جوار شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی طی چند عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان با بیان اینکه تمام اموال مسروقه معادل ۳۰ میلیارد ریال را در یکی از شهرستان‌های استان کشف و پس از صورتجلسه تحویل شرکت مذکور داده شدند، یادآور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده و تحویل به مرجع قضائی با قرار مناسب روانه زندان شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر