jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۸۴۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۷

آمریکا همچنان بزرگ ترین مرکز جهانی کرونا است. این کشور بیشترین تعداد ابتلا را درون خود دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، 39 میلیون و 596 هزار و 451 نفر در سراسر جهان مبتلا به کرونا هستند.

یک میلیون و 109 هزار و 267 نفر از مبتلایان نیز جان خود را از دست داده اند. به این ترتیب نرخ مرگ و میر 4 درصد به نسبت کل مبتلایان است.

تعداد 29 میلیون و 661 هزار و 765 نفر از مبتلایان هم بهبودی کامل خود را به دست آورده اند که 96 درصد از کل مبتلایان می شود.

از کل بیماران مبتلا به کرونا ، بیماری 8 میلیون و 825 هزار و 419 نفر فعال است ؛ یعنی بیماری آنها آغاز شده، تحت درمان قرار دارند و علائم را نشان می دهند.

از این تعداد بیمار فعال، حال 99 درصد از کل آنها خوب است اما حال یک درصد وخیم است. آنها شرایط بدی دارند و در بخش های مراقبت های ویژه بستری شده اند.

آمریکا همچنان بزرگ ترین مرکز جهانی کرونا است. 8 میلیون و 288 هزار و 278 نفر در این کشور مبتلا هستند ضمن اینکه 223 هزار و 644 نفر هم فوت کرده اند.

در شبانه روز اخیر تست کرونای بیش از 30 هزار و 202 نفر مثبت اعلام شده و به آمار قبلی مبتلایان به کرونا اضافه شده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر