jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۵۲۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۴۹

مدیرکل محیط زیست خراسان شمالی از نجات پلنگ گرفتار شده در محاصره سگ های گله توسط محیط بان های راز و جرگلانی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، مهدی اله پور گفت: طی امروز(۲۴ مهر ماه) گزارشی از دامداران روستای تنگه ترکمن مبنی بر مشاهده یک قلاده پلنگ در ارتفاعات مشرف به روستا و گرفتار شدن پلنگ بر بالای درخت و در محاصره سگ ها دریافت شد.
 
نجات پلنگ گرفتار شده در محاصره سگ های گله توسط محیط بان های راز و جرگلانی
به نقل از روابط عمومی محیط زیست خراسان شمالی، وی افزود: یگان حفاظت محیط زیست شهرستان راز و جرگلان بلافاصله به محل اعزام و پس از مشاهده پلنگ و بررسی وضعیت با همکاری دامداران و شورای اسلامی روستا نسبت به دور کردن سگ های گله از درختی که پلنگ بر بالای آن پناه گرفته بود اقدام نموده و مسیر مناسب جهت هدایت پلنگ باز شد.
اله پور با بیان اینکه خوشبختانه با دور شدن سگ های گله، پلنگ از درخت پایین آمده و در مسیر مناسب محل را ترک کرد، ادامه داد: طی مشاهدات مستقیم و بررسی تصاویر این پلنگ صحیح و سالم بوده است.
وی اظهارکرد: در این حادثه سه قلاده از سگ های گله زخمی شده و طی اظهارات صاحبان سگ های گله، زخم ها سطحی بوده و به زودی بهبود خواهند یافت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر