jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۹۶۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۱

امروز پزشک کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ دیگر ناقل ویروس کرونا نیست. خود ترامپ نیز بارها تاکید کرده که حالش خوب است و دیگر مشکلی ندارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نیویورک تایمز، دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا پس از بهبودی از کرونا در بالکن ضلع جنوبی کاخ سفید ایستاد و به هوادارانش گفت که حالش خوب است و احساس فوق العاده ای دارد.

اما او قرار بود که به گونه دیگری در هنگام ترخیص از بیمارستان در نظر هوادارانش ظاهر شود که اکنون از آن به «شیرین کاری اجرا نشده» یاد می شود. 

بر اساس گزارش نیویورک تایمزدر چندین تماس تلفنی در آخر هفته گذشته از مجموعه ریاست‌جمهوری والتر رید در مرکز پزشکی نظامی ، ترامپ یک ایده ای را به اشتراک گذاشت که در نظر داشت اجرایش کند: هنگامی که بیمارستان را ترک می کند می خواهد در نظر مردم کمی ضعیف به نظر بیاید. اما او دگمه هایش را باز می کند و در زیر پیراهن خود تی شرتی را نشان می دهد که نماد قدرت و سوپرمن خواهد بود.

 البته او در نهایت این شیرین کاری را انجام نداد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر