jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۹۳۸۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۵

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران جزئیات آتش سوزی در ایستگاه متروی اکباتان را تشریح کرد و گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی نداشت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، سید جلال ملکی اظهار کرد: ساعت ۷:۴۶ صبح امروز در رابطه با مشاهده دود در داخل تونل مترو حد فاصل بین ایستگاه اکباتان و ارم سبز با سامانه ۱۱۵ آتش‌نشانی تهران تماس گرفته می‌شود.
 
وی ادامه داد: آتش‌نشانان بلافاصله از سه ایستگاه به محل اعزام شدند و در کمتر از سه دقیقه در محل در حالت آماده‌باش حضور پیدا کردند.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: در قسمتی از مسیر ایستگاه اکباتان تا ارم‌سبز دود مشاهده شده بود که خوشبختانه قطار از آنجا عبور کرده و تمامی مسافران به سلامت از مترو خارج شدند.
 
ملکی بیان کرد: مسافران بدون هیچ آسیب‌دیدگی از محل خارج شدند اما عوامل آتش‌نشانی برای پیدا کردن محل دود و ایمن‌سازی آن، در خط مترو هنوز حضور دارند.
 
وی در پایان گفت: عوامل مترو، اورژانس و آتش‌نشانی همچنان در محل هستند. خوشبختانه این حادثه تا الان مصدومیت و مورد خاصی نداشته است و اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.
جزئیات آتش سوزی در مترو اکباتان / حادثه مصدومی نداشت
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر