سرپرست فدراسیون فوتبال صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا را نشان آمادگی و نتیجه برگزاری لیگ دانست و گفت: در صورت تأیید فیفا کمک‌داور الکترونیکی در لیگ برتر ایران طی یک‌سوم رقابت‌ها اجرایی می‌شود.
کد خبر: ۱۲۷۸۸۳۵

به گزارش جام جم آنلاین ، حیدر بهاروند ظهر امروز در جلسه مجمع انتخاباتی هیات فوتبال خراسان شمالی با اشاره اهمیت انجام وظایف هیات ها در استان‌ها اظهار داشت: هیات های استانی وظایف مشخصی دارند که از جمله برگزاری مسابقات داخلی و کشوری و همچنین صدور مجوز و نظارت بر کلاس‌های فوتبال به همراه توسعه داوری و برگزاری کلاس‌های آن است.

وی با تأکید بر لزوم تفویض اختیار ورزشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی به هیات فوتبال گفت: برخی استان‌ها از نظر اقتصادی ضعیف‌تر از خراسان شمالی هستند اما در عرصه تیمداری وارد شده‌اند باید در این مسیر جایگاه بهتری داشت.

سرپرست فدراسیون فوتبال با اشاره به برگزاری لیگ‌ها پس از شیوع  کرونا تصریح کرد: صعود تیم پرسپولیس به فینال مسابقات نشان داد که برگزاری و پیگیری لیگ باعث آمادگی تیم بود و توانست عصاره لیگ به این موفقیت دست پیدا کند.

وی فوتبال را ا زجمله سرگرمی‌های مهم مردم در منازل طی ایام شیوع  کرونا برشمرد و ادامه داد: امسال نیز همه لیگ‌ها برگزار و این اتفاق در استان‌ها باید اجرایی شود.

بهاروند در انتها به استفاده از داور الکترونیکی در لیگ برتر اشاره کرد و گفت: اگر استفاده از داور الکترونیکی در ایران به تأیید فیفا برسد، در یک‌سوم مسابقات این تکنولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها