jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۷۷۵۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۰

سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب اسلامی گفت: فراکسیون درباره رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی «صمت» به جمع‌بندی نهایی نرسید و تصمیم‌گیری درباره رأی اعتماد به وی به اعضای فراکسیون در جلسه علنی پارلمان سپرده شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، مجتبی یوسفی سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب با اشاره به جلسه امروز فراکسیون به منظور جمع بندی درباره رأی اعتماد به وزیر صمت، گفت: فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب چندین جلسه به منظور بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزیر پیشنهادی با حضور اعضای فراکسیون برگزار کرد.
وی افزود: در این جلسات دغدغه‌های نمایندگان در بخش‌های اقتصادی و حوزه کاری وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت مطرح شد و در جلسه‌ای که وزیر پیشنهادی حضور داشت توضیحاتی پیرامون مسائل مطروحه ارائه کرد که برخی از آنها قانع کننده و برخی قانع کننده نبود.
 
سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب اسلامی بیان داشت: در نهایت فراکسیون درباره رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی «صمت» به جمع‌بندی نهایی نرسید و تصمیم‌گیری درباره رأی اعتماد به رزم حسینی به اعضای فراکسیون در جلسه علنی پارلمان سپرده شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر