مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور:

انسداد محور کندوان در روزهای هفتم و هشتم مهر

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: محور کرج-چالوس حد فاصل بیلقان تا شهرستانک در استان البرز از ساعت 7 روز دوشنبه 7 مهر تا ساعت 24 روز سه شنبه 8 مهر 99 از بیلقان تا کیلومتر 55 در شهرستانک، در محدوده اجرای عملیات مسدود است.
کد خبر: ۱۲۷۷۳۲۱

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در محور کندوان

وی بیان کرد: امروز پنجم مهرماه در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب محدوده مرزن آباد و تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت نشان می دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه ساوه – تهران محدوده احمدآباد مستوفی از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.

جاده فرعی شمشک - دیزین کماکان مسدود است

محرابی نیا اظهار کرد: در حال حاضر کماکان جاده فرعی شمشک - دیزین، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر، محور شهداد - نهبندان و محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

ثبت بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 در شبانه روز گذشته

وی گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌‌ تعداد 2270 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش نشان می‌دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 11 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

 3 آزادراه پرتردد کشور در شبانه‌روز گذشته ‌

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ کرج-‌تهران، آزادراه کرج-قزوین و آزادراه تهران-کرج ثبت شد.

محور کندوان روزهای هفتم و هشتم مهر مسدود است

محرابی نیا اضافه کرد: محور کرج-چالوس و بالعکس حد فاصل بیلقان تا شهرستانک در استان البرز از ساعت 7 روز دوشنبه هفتم مهر تا ساعت 24 روز سه شنبه 8 مهر 99 به‌ دلیل اجرای عملیات لوله گذاری عرضی در محل های آبگرفتگی، از بیلقان تا کیلومتر 55 در شهرستانک در محدوده اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین آزادراه تهران – شمال، محور فیروزکوه و جاده هراز انجام می‌شود.

محور هراز روزهای13 و 14 مهر مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: محور هراز در محدوده پیچ ابتهاج در استان مازندران از 13 مهر تا 14 مهر 99 به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به‌ دلیل اجرای عملیات ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه برداری در منطقه مذکور مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها