jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۷۰۷۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۵

فرمانده انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق گازوئیل در کرمان خبر داد و گفت: این افراد در اقدامی خطرناک با دستکاری خط لوله انتقال سوخت از رفسنجان به کرمان، اقدام به سرقت تدریجی یک میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر گازوئیل کرده بودند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، سردار "عبدالرضا ناظری"  روز پنجشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود: در پی کشف ۲۰ هزار لیتر گازوئیل از خودرویی که از خط لوله انتقال سوخت"رفسنجان-کرمان"برداشت می کرد با استفاده از اطلاعات و سرنخ هایی که از خودروی توقیفی به دست آمد، ۲ نفر از همدستان متهم شناسایی و در دو عملیات پلیسی در شهر کرمان دستگیر و متهم اصلی نیز در یکی از استان های جنوبی کشور شناسایی و دستگیر شد.
 
وی بیان داشت: متهمان با تعبیه سه شیر تخلیه بر روی خط لوله انتقال سوخت در زمان های خلوت نسبت به بارگیری سوخت در خودروهای حمل سوخت و انتقال آنها تحت پوشش مصالح ساختمانی اقدام می کردند که بنا به اعلام شرکت خطوط لوله نفت و مخابرات ایران، یک میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر گازوئیل به ارزش ۱۰۸ میلیارد ریال از خط لوله برداشت شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازیگران بی‌قاعده طبیعت

بازیگران بی‌قاعده طبیعت

موتور سوار می‌افتد دنبال آهو. آهو پا می‌گذارد به فرار. موتورسوار گاز می‌دهد. مغز آهو فرمان به فرار می‌دهد.

شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر