معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب خبر داد؛

جمع‌آوری تابلوهای «آژانس» از روی سقف خودروهای شخصی

معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب از طرح جمع آوری تابلوهای غیرمجاز «آژانس» از روی سقف خودروهای شخصی و اعمال قانون متخلفان خبر داد.
کد خبر: ۱۲۷۶۹۸۴

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب از طرح جمع آوری تابلوهای غیرمجاز خودروهای شخصی و اعمال قانون این دسته از‌ خودروها خبر داد.

سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی ‌اظهارداشت : طرح جمع آوری تابلوهای غیرمجاز خودروهای شخصی آغاز شده و ماموران پلیس راهور فاتب با مشاهده خودروهای مسافربر شخصی و غیر مجازی‌که اقدام به نصب تابلوهای آژانس برروی سقف خودروی خود کرده برخورد قانونی می‌کنند.

وی گفت : برخی از رانندگان خودروهای شخصی به منظور جلب اطمینان بیشتر مسافران اقدام به نصب تابلوی آژانس بر روی سقف خودروی خود می کنند‌ که‌ این کار ممنوع بوده و ماموران پلیس راهور فاتب به محض مشاهد خودرو را متوقف و ضمن اعمال قانون راننده را موظف و مکلف به برداشتن تابلو خواهند کرد.

معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب گفت: براساس این طرح خودروهایی که در آژانس‌ها کار می‌کنند، باید 9 مورد را رعایت کنند تا به عنوان عضو آژانس‌های مجاز محسوب شوند که بر همین اساس داشتن گواهینامه ب 2 و یا گواهینامه پایه دوم قدیمی، الصاق نوار شطرنجی سیاه و سفید با عرض 20 سانتی‌متر روی در موتور صندوق عقب، بغل نویسی مشخصات آژانس روی دو در جلو، نصب تابلوی سقفی و نوشتن نام آژانس مجاز برای خودروهای در اختیار آژانس‌های مجاز، الزامی است.

بهرام آبادی اظهار داشت: داشتن معاینه فنی، حداقل 23 سال سن، داشتن دفترچه همکاری یا فعالیت آژانس و داشتن کد آژانس و کد خودرو و نداشتن سابقه تخلفات حادثه ساز از جمله شرایط دیگر کار در آژانس‌ها و فعالیت خودروی آژانس‌ها در سطح شهر است.

این مقام انتظامی بیان داشت: تمام آژانس‌های تاکسی تلفنی برای تردد در شهر باید علایم مشخص متعلق به آژانس و نام آژانس محل فعالیت خود را نصب کنند و در صورت درخواست پلیس مدارک کامل آژانس را همراه داشته و ارائه کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها