سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مشکلات داوری در بازی با الدحیل گفت: باشگاه وظیفه دارد از حق مربیان ، بازیکنان و هواداران دفاع کند، وقتی باشگاه عکس العملی نشان نمی دهد، حرف زدن من هم تاثیری روی این مسائل ندارد.
کد خبر: ۱۲۷۶۹۸۰

به گزارش جام جم آنلاین ، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با شارجه امارات اظهار داشت: بازی سخت و حساسی را در پیش داریم و یکی از حساس ترین بازی های این فصل ما خواهد بود. دیداری که می تواند به ما کمک کند تا بتوانیم در جام بمانیم و به همین دلیل با تمام توان و نیرو  بازی می کنیم.

وی افزود: باید دیدار جدی و با تمرکز بالا انجام بدهیم. حریف تیمی است که از موقعیت هایش خوب استفاده می کند و بازیکنان خوبی در خط حمله دارد که خیلی خطرناک هستند. اگر مقابل الشارجه تمرکز نداشته باشیم، به مشکل می خوریم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: برای کسب سه امتیاز با تمام وجود بازی می کنیم و ان شاءالله بتوانیم یک بازی خوب انجام بدهیم. بچه های ما آماده دیدار با  شارجه هستند و از حساسیت و اهمیت این دیدار با خبر هستند. فکر می کنم فردا شاهد یک بازی فنی و خوب از سوی بازیکنان پرسپولیس باشیم و در نهایت اتفاق خوبی بیفتد و سه امتیاز برای ما باشد.

گل محمدی درباره اینکه پرسپولیس برای صعود به مرحله بعدی نیاز به بردن شارجه دارد، گفت: در صحبت هایم گفتم شارجه یکی از تیم های واقعا خوب این دوره از بازی ها است و ما هم در گروهی قرار گرفتیم که تمام تیم ها شانس صعود دارند. پرسپولیس تیم خوبی است و در تمام دیدارهایی که در قطر انجام دادیم، بازی های خیلی خوبی را انجام دادیم.

وی افزود: سه بازی خوب داشتیم که دو دیدار را بردیم و یکی را هم بر حسب اتفاق ها و اشتباهات پی در پی داوری باختیم اما می دانیم مقابل تیم خیلی خوبی بازی داریم. دور رفت در حضور هواداران شارجه توانستیم یک امتیاز از این تیم بگیریم و آن دیدار دو بر دو شد. آنچه از قوانین می دانیم این است که بازی های رو در رو و گل های زده در خانه حریف خیلی تاثیرگذار و ملاک صعود بوده اما اکنون نمی دانم چه اتفاقی افتاده که قانون عوض شده است.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس در دور رفت لیگ قهرمانان آسیا میهمان شارجه بود و البته تیم های ایرانی در تمام دیدارهای دور رفت میهمان حریفان شان بوده و در خانه آنها گل زده و امتیاز گرفته اند. با تمام سختی ها این اتفاق افتاده و تیم ما مقابل هواداران شارجه توانست امتیاز بگیرد و دو گل به ثمر برساند.  این زحمت ها قبلا کشیده شده اما الان می گویند گل های زده مهم نیست و تفاضل گل مهم است.

گل محمدی افزود: باید از فدراسیون و باشگاه خودمان سوال کنیم چرا از حق باشگاه های ایرانی در این مقطع دفاع نشده است. این واقعا جای سوال دارد و زحمت تمام بازیکنان و مربیان خیلی راحت مشغول از بین رفتن است.

وی درباره واکنش نشان ندادن خود به اشتباهات داوری دیدار با الدحیل در نشست خبری پس از بازی اظهار داشت: من مربی هستم و تمرکزم روی کارم است. باشگاه باید به  اتفاق هایی که در بازی می افتد و مشکلاتی که به وجود می آید واکنش نشان بدهد. متاسفانه باشگاه پرسپولیس در این موضوع منفعل بود و عکس العملی نشان نداد. فکر نمی کنم اگر من صحبتی می کردم به جایی می رسید.

سرمربی پرسپولیس افزود: باشگاه وظیفه دارد از حق مربیان ، بازیکنان و هواداران دفاع کند. وقتی باشگاه پرسپولیس عکس العملی نشان نمی دهد، حرف زدن من هم تاثیری روی این مسائل ندارد.

گل محمدی درباره اینکه آیا در دیدار فردا تیمش می تواند به جز پنالتی و کرنر از راه دیگری به گل برسد، گفت: شک نکنید فردا تیم ما هجومی و برای گرفتن سه امتیاز بازی می کند.بازی خیلی مهمی را پیش رو داریم و نتیجه برای هواداران پرسپولیس خیلی مهم است. می دانیم از الان دنبال این هستند خبرهای خوبی بشنوند و می خواهیم سه امتیاز را بهآنها هدیه بدهیم.

وی افزود: انگیزه زیادی برای کسب سه امتیاز داریم و صد در صد موقعیت های گل هم ایجاد می کنیم. بازی سراسر هجومی را از پرسپولیس می بینید و تمام تمرکزمان هم ابتدا روی گل نخوردن است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها