jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۸۵۵ ۰۱ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۰

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری عامل شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فهرج در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج با اقدامات اطلاعاتی از عبور محموله ای از مواد افیونی از شهرستان فهرج مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او گفت: ماموران در روستای علی آباد چاهدگال به یک دستگاه خودرو نیسان برخورد و با سرنشینان مسلح آن درگیر شدند که ستوان یکم هادی رئیسی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج در این درگیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار ناظری بیان داشت: خودرو اشرار از محل درگیری متواری شد، اما با سرعت عمل و هوشیاری ماموران پلیس در کمتر از یک ساعت توقیف و قاتل مسلح دستگیر شد.

او با اشاره به کشف ۲ قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات در این عملیات تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو ۴۴۳ کیلو و ۸۰۳ گرم تریاک، ۱۱۹ کیلو و ۴۰۱ گرم حشیش، ۱۵ کیلوگرم شیشه و ۱۱ کیلو ۳۰۰ گرم هروئین راکشف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان گفت: پلیس کرمان با شهادت فرزندان سبزقامتش قد خم نمی‌کند بلکه قویتر می‌شود و با تمام توان با قاچاقچیان مواد افیونی مقابله می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر