jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۶۴۴۹   ۲۹ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۰

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: قبل از هر چیز باید بگویم کنار کشیدن الوحده امارات نظم بازی ها را بر هم و به ما لطمه زد.

به گزارش جام جم آنلاین،مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الشرطه در خصوص اینکه تیمش نسبت به سایر تیم های این گروه فرصت بیشتری برای استراحت داشته اظهار داشت: قبل از هر چیز در خصوص باید بگویم کنار کشیدن الوحده امارات نظم بازی ها را بر هم و به ما لطمه زد. در شرایط عادی الوحده 4 امتیاز در دو تیم گرفته بود و این می توانست به نفع ما باشد.

وی افزود: البته کنفدراسیون فوتبال آسیا می توانست این مساله را در نظر بگیرد ولی چون مدت زمان بیشتری استراحت کردیم شرایط به نفع ما است اما از سوی دیگر از شرایط بازی ها دور هستیم. در مجموع تیم خوب و با انگیزه ای هستیم و باشگاهی قدیمی در آسیا هستیم و تیم خطرناکی برای سایر رقبا خواهیم بود.تلاش من و بچه ها این است در مرحله اول شرایطی را به وجود بیاوریم که از این دور صعود کنیم و در دور بعد حاضر باشیم.

وی در خصوص شناختش از الشرطه عراق گفت: آنها تیم خوبی هستند البته ما یک بار در عراق با این تیم بازی کردیم و به تساوی یک بر یک رسیدیم و اگر در آن دیدار باهوش تر کار می کردیم می توانستیم برنده شویم. البته این تیمی که الان با آنها بازی داریم با تیم دو رفت طبیعتا تیم بهتری است و از نظر بدنی آماده است.

سرمربی تیم استقلال تصریح کرد: الشرطه هنوز جلوی تیم ما محک نخورده است. بازی آنها با الاهلی را دیدیم و آنالیز دقیقی از آنها داریم و اطلاعات خوبی کسب کردیم و امیدوارم از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم.

وی در خصوص بازیکنان مصدوم و محروم تیم خود عنوان کرد:‌  ما سیاوش یزدانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما بقیه بازیکنان شرایط لازم برای بازی را دارند.مطمئنا فردا با تمام توان خود برای گرفتن نتیجه لازم به میدان می‌رویم و می‌خواهیم دل هوادارانمان را شاد کنیم. استقلال به خاطر قدمتی که در فوتبال آسیا دارد، در کشورهای دیگر هم طرفدار دارد و تلاش ما این است که با بازی ‌و نتایج خوب خوب و دل هواداران را به دست بیاوریم.

نامجومطلق در خصوص اینکه ممکن است هر نتیجه ای جز برد کار استقلال را سخت کند و آیا این موضوع روی تیم شما فشار وارد کرده یا خیر گفت: ما با مساوی هم شانس صعود داریم چون در عراق با این تیم به تساوی رسیدیم. البته قطعا هدف ما گرفتن 3 امتیاز این بازی است و حتی می خواهیم این شانس را داشته باشیم که به عنوان سرگروه صعود کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها