jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۶۴۱۴   ۲۹ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۶

تقریبا شش سال پیش میشائیل شوماخر در کوه های آلپ حین اسکی کردن دچار سانحه شد و از آن زمان به گفته یک پزشک سوییسی یک زندگی «نباتی» را پشت سر می گذارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، زمانی که شوماخر دچار حادثه حین اسکی کردن شد 45 سال داشت و اکنون 51 ساله است. 

از زمانی که او دچار سانحه شد و به کما رفت هرگز عکسی از او منتشر نشد. خانواده وی به خصوص همسرش اجازه نمی دهند از شرایط کنونی شوماخر عکسی به دست رسانه ها برسد. در این شش سال هیچکس او را به غیر از خانواده و پزشکانش ندیده اند. 

یک جراح مغز و اعصاب سوییسی در رابطه با آخرین وضعیت این اسطوره آلمانی فرمول یک خبرهای تلخ و ناامید کننده ای داده است. او گفت: او در وضعیت نباتی قرار دارد و به نظر می رسد که بیدار است اما محرک های بیرونی بدون واکنش هستند. 

او افزود: شوماخر نفس می کشد، قلبش می تپد و شاید بتواند بنشیند و با کمک چند گام بردارد اما نه بیشتر از آن. 

پیش‌بینی متخصص سوییسی از بهبودی راننده آلمانی خیلی امیدوار کننده نبود. او در این رابطه گفت: این بیشترین انتظاری است که از او می رود. فکر نمی کنم شرایطش مانند گذشته (قبل از حادثه) شود. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ترانه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
شوماخرزندگی نباتی دارد.یعنی به دستگاه وصله.کسی که به دستگاه وصله، وزندگی نباتی داره، نمیتونه راه بره حتی باکمک.چرانمیذارن راحت بشه؟!
۱
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها