jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۲۶۴   ۲۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۳

گروه های مقاومت فلسطین امروز چهارشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کردند: به دشمن اجازه نمی دهیم که مواضع نظامی ما و نیز ملت‌مان را هدف قرار دهد.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین امروز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند: به دشمن صهیونیست اجازه نمی‌دهیم که مواضع نظامی ما و نیز ملت‌مان را هدف قرار دهد. هر گونه حمله صهیونیست‌ها را با حمله پاسخ خواهیم داد.

در این بیانیه ضمن تاکید بر آمادگی بالا برای پاسخ دادن به هرگونه تجاوز و حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی، آمده است: واکنش ما به حملات رژیم صهیونیستی که امروز حاضر بود، همچنان برای رویارویی با هر تجاوزی از سوی رژیم صهیونیستی مهیا و حاضر است.

این در حالی است که مقاومت فلسطین امروز صبح مواضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی و شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف غزه را هدف حملات موشکی خود قرار داده بود.

قبل از آن گردان‌های عزالدین قسام هم اعلام کرده بود: فرماندهان مقاومت تصمیم خود را گرفته‌اند و دشمن صهیونیستی در مقابل هرگونه تجاوز علیه ملت یا مقاومت فلسطین در غزه، بهای سنگینی پرداخت خواهد کرد. پاسخ مقاومت به تجاوزات دشمن همانند همیشه سریع خواهد بود. حمله را در برابر حمله پاسخ می‌دهیم و هر اندازه تجاوزات دشمن گسترده‌تر شود، پاسخ ما نیز گسترده‌تر و شدیدتر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها