Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۷۳۱ ۲۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۶

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبر داد

رونمایی از ناوشکن کلاس جماران در هفته دفاع‌مقدس

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، از رونمایی ناوشکن کلاس جماران در هفته دفاع‌مقدس خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ امیر حاتمی ظهر امروز (۲۰ شهریورماه) در حاشیه بازدید از شرکت ایران‌ترانسفو، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اقدامات خوبی برای جهش تولید در کشور در حال انجام است، اظهار کرد: در مقابل زورگویی دشمنان و یاوه‌گویان تنها راهی که داریم توجه به تولید و توسعه در این بخش است که خوشبختانه کارهای خوبی در این حوزه شده و هر هفته شاهد رونمایی‌هایی در نقاط مختلف کشور هستیم.
 
وی تصریح ‌کرد: امروز در این سفر استانی ۲۷ پروژه‌ای که مربوط به جهش تولید است بررسی و موارد مورد توجه قرار گرفت و امیدواریم با اقدامات خوبی که در زنجان انجام شده، شاهد جهش تولید بسیار خوب در استان باشیم.
 
این مسئول در ادامه با اشاره به بازدید خود از شرکت ایران‌ترانسفو، از تولید بزرگ‌ترین ترانس ۴۰۰ مگاوات در این شرکت خبر داد و افزود: تولید این محصول اقدام بزرگی است که در این شرکت انجام شده و با توجه به توان و پتانسیلی که این مجموعه دارد، امیدواریم به زودی صنایع کشور از این تولیدات بهره‌مند شوند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر