jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۵۴۳۲   ۱۷ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۳

هنوز هم از مسئولان استقلال اصرار و از قوانین جدید انکار. آنها می گویند استراماچونی ایتالیایی قرار است به عنوان سرمربی به استقلال برگردد اما همین چند روز پیش بود که قانون منع بازیکن و مربی خارجی جدید برای باشگاه های فوتبال ایران ممنوع شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، علیرضا نیکبخت واحدی در این رابطه به ما گفت: هیچکس در جریان اتفاقات مربوط به استراماچونی نیست. این را می دانم این قانونی که گذاشتند برای همه باشگاه ها صدق می کند و نه فقط برای استقلال. ما که از خدایمان است که استراماچونی برگردد تا هواداران در یک مقطع راضی باشند. اما همانطور که گفتم این قانون برای همه باشگاه هاست.

نیکبخت عنوان کرد: اگر استراماچونی همانند بازیکنان خارجی با استقلال قرارداد داشت می گفتیم که این قرارداد فسخ نشده اما مربی دیگری به جای او آمد و خوب هم می دانیم قرارداد این مربی ایتالیایی فسخ شده است و با توجه به منع جذب مربی و بازیکن خارجی انعقاد یک قرارداد جدید با او امکان پذیر نیست.                

وی افزود: انتقال دوباره استراماچونی به استقلال محقق نخواهد شد و در واقع برخی با عواطف هواداران بازی می کنند. نمی دانم چه نقشه ای در سرشان دارند و این خبر موضوع غلطی است که مدام به مردم می گویند.

بازیکن اسبق استقلال در ادامه گفت: چند سالی است که استقلال بازیکنان خوبی را در اختیار گرفته، از مامه تیام گرفته تا جباروف و اکنون هم شیخ دیاباته. این بازیکنان برای استقلال فوق العاده کار کردند. اگر اسم یک بازیکن را «کمکی» می گذارند باید واقعا به تیم کمک کند نه اینکه بیاید و یک مشکلی درست کند و برود. مثل خیلی از بازیکنان بی کیفیتی که قبلا برای استقلال بازی کردند، پولشان را هم گرفتند و هیچ کاری نکردند. خدا کسی را که این قراردادها را می بندد لعنت کند.

وی بیان داشت: به نظر من اگر بتوانیم همانند تیم های عربی بازیکنان باکیفیتی بگیریم کمک شایانی به همه تیم ها خواهد شد. این قانون منع جذب بازیکن و مربی مشخص نیست که به سود استقلال خواهد بود یا خیر. باید ببینیم در چند روز آینده چه اتفاقاتی می افتد.

هافبک اسبق تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: ما جام حذفی را بنا به دلایل زیادی از دست دادیم. الان هم مشخص نیست که با استراماچونی توافق شده یا نه اما سعادتمند(مدیرعامل باشگاه) اصرار دارند که بگوید در حال بازگرداندن استراماچونی هستند. امیدوارم حرفشان درست باشد.

نیکبخت در پایان در رابطه با ماندن وریا غفوری در استقلال نیز گفت: وریا فوتبالیست بسیار خوب و قابلی است و خوشحال شدم که در تیم ماند. مشکلات در همه تیم ها هست و بهترین آرزو را برای او دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها