Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۳۷۰ ۱۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۰۹:۵۹

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که بررسی مسائل و مشکلات خوزستان از حدود ۶ هفته پیش با مشارکت نمایندگان استان آغاز شده بود، گفت: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به طور شفاف و با جزئیات اجرایی به زودی در سایت مجلس بارگذاری خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، محمدباقر قالیباف روز یکشنبه در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی افزود: مردم کشور در پاسداشت عزای سید و سالار شهیدان حماسه‌ای دیگر آفریدند و نشان دادند که در حقیقت ملت امام حسین(ع) هستیم.
 
رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که بررسی مسائل و مشکلات خوزستان از حدود ۶ هفته پیش با مشارکت نمایندگان استان آغاز شده بود، گفت: نتایج تصمیمات نظارت میدانی به طور شفاف و با جزییات اجرایی به زودی در سایت مجلس بارگذاری خواهد شد.
 
قالیباف گفت: ما خود را پیش از این مدیون مجاهدت‌های مردم خوزستان می‌دانستیم ولی در این مدت، استقبال گرم مردم شریف این دیار از یکی از مسوولان جمهوری اسلامی ایران مرا شرمنده خود کرد و خود را بیش از گذشته مدیون آن عزیزان دانستم. وظیفة خود می‌دانم از صحن علنی مجلس شورای اسلامی از مردم سرافراز خوزستان صمیمانه تشکر کنم و دست همة آنها را به گرمی بفشارم.
 
رییس مجلس شورای اسلامی افزود: لازم است از هر ۱۷ نماینده استان تشکر و قدردانی کنم که این مهم بدون همراهی و تلاش آنها حتما ممکن نبود؛ تمامی این عزیزان تمام توان خود را به کار بستند تا مشکلات حوزه انتخابیه آنها و مسائل مردم به درستی شناسایی شود.  
 
قالیباف افزود: خود را متعهد می‌دانیم که تصمیمات گرفته شده را با نظارت مستمر تا به سرانجام نهایی رسیدن پیگیری کنیم. خروجی تصمیمات این نظارت میدانی به طور شفاف و با جزئیات به زودی در سایت مجلس
بارگذاری خواهد شد.  
 
وی همچنین از  مردم و عموم مومنان که در ماه محرم، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در اقامه عزای سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، حماسه‌ آفریدند، تشکر کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر