jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۱۸۶   ۱۳ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۰

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا شاخص آلودگی هوای تهران بر روی عدد ۷۸ یعنی بازه قابل قبول قرار دارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، شاخص آلودگی هوای تهران بر روی عدد ۷۸ یعنی بازه قابل قبول قرار دارد. این شاخص در ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۸۸ و در بازه قابل قبول قرار داشت.
 
بر اساس این گزارش، پایتخت از ابتدای سال تاکنون ۱۵ روز هوای پاک، ۱۱۴ روز هوای قابل قبول، ۳۶ روز هوای ناسالم برای گروه حساس و ۲ روز هوای ناسالم داشته است. این در حالی است که در سال گذشته در مقایسه با بازه زمانی امروز و از ابتدای سال تاکنون ۲۵ روز هوای پاک، ۱۱۷ روز هوای قابل قبول، ۲۴ روز هوای ناسالم برای گروه حساس و یک روز هوای ناسالم داشته است.
 
امروز بیشترین دمای هوا در پایتخت به ۲۶ درجه سانتیگراد می‌رسد و برای فردا حداقل دمای ۲۲ درجه سانتیگراد و حداکثر ۳۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها