jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۷۵۷   ۰۸ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۶

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 امروز و روزهای‌ یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به آمل و در کندوان تردد از ساعت 15 تا 24 امروز از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن‌آباد ممنوع است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

آزادراه‌ کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور در شبانه‌روز گذشته

وی اظهار کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته آزاد کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج و آزادراه‌ کرج-‌تهران پرترددترین جاده‌های کشور بود.

بیشترین ترافیک جاده‌ها بین ساعات 19 تا 20

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت‌: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌ 2234 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 18.4 درصد کاهش دارد، در همین مدت‌ سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 9.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

جاده ‌شمشک - دیزین مسدود است

محرابی‌نیا تصریح کرد: در حال حاضر جاده شهداد - نهبندان، محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر،محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده فرعی شمشک - دیزین به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

تردد روان در جاده‌های تهران-شمال

وی بیان کرد: در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه ، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

هراز و کندوان‌ امروز یک‌طرفه می‌شود اضافه کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

کندوان ساعت 15 امروز یک طرفه می‌شود

محرابی‌نیا تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز شنبه هشتم شهریور از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 امروز از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

هراز از ساعت 14 امروز یک‌طرفه می‌شود‌

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 امروز و روزهای‌ یکشنبه و دوشنبه هفته جاری تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه‌ تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد کامیون در محورهای فیروزکوه و کندوان

محرابی نیا اظهار داشت: در ‌محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون‌ کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

وی بیان کرد: تردد‌ کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 امروز و روزهای یکشنبه و دوشنبه پیش‌ِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد در محور هراز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور تهران-فیروزکوه-قائمشهر و سمنان-قائم شهر، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه 9 شهریور از مسیر شمال به جنوب ممنوع است.

محرابی‌نیا یادآور شد: البته در صورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت‌ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود.

محدودیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های تهران-شمال و تهران-مشهد تا 11 شهریور

وی اضافه کرد: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز سه شنبه مورخ 11 شهریور در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران– سمنان– مشهد و بالعکس ممنوع است.

محدودیت تردد کامیون در جاده‌های سلفچگان-قم و محور قدیم رشت-قزوین

هراز و کندوان‌ امروز یک‌طرفه می‌شود افزود: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه پیشِ رو 9 شهریور ممنوع است.

محرابی‌نیا بیان کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد انواع تریلرها و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 تا 24 روز یکشنبه پیش‌ِ رو ممنوع است.

وی گفت: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم، تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 14 تا 24 روز یکشنبه 9 شهریور ‌ممنوع است و مسیر جایگزین آزادراه تهران-ساوه-سلفچگان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها