jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۷۰۴   ۰۷ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۱

خطیب مسجدالاقصی از اهالی قدس اشغالی خواست برای ابراز همبستگی با اهالی سلوان در اعلام مخالفتشان با سیاست تخریب منازل اعتصاب کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، روزنامه القدس العربی نوشت، عکرمه صبری، خطیب مسجدالاقصی از اهالی قدس خواست سیاست رژیم صهیونیستی برای تخریب منازلشان به دست خودشان را محکوم کنند.

وی با بیان اینکه اهالی قدس در خطر بزرگی هستند، خواستار اعتصاب عمومی برای ابراز مخالفت با سیاست تخریب و عدم پاسخگویی به این سیاست ظالمانه شد.

صبری گفت، سیاست تخریب منازل در قدس جنایت و غیر قانونی و غیر انسانی است که هدف از آن آواره کردن مردم قدس است. هدف پاکسازی قومی و گسترش شهرک سازی و آوردن یهودیان است.

وی با بیان اینکه مردم قدس تنها مانده اند و در حد توانشان اعتراض می کنند اما این اعتراضات برای موفقیت به حمایت سیاسی نیاز دارد، گفت، سکوت جهان عرب و اسلام گواهی بر چشم پوشی از قدس است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها