jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۵۴۸   ۰۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۸:۲۹

براساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت؛

هوای تهران برای چهارمین روز پیاپی سالم است

کیفیت هوای تهران با توجه به کاهش دما و ضعیف شدن عوامل غلظت گرفتن آلاینده ازن برای چهارمین روز پیاپی در شرایط سالم قرار گرفته است.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، کیفیت هوای تهران برای چهارمین روز پیاپی در ماه پایانی از فصل تابستان در شرایط سالم قرار دارد.

کاهش دمای هوا طی روزهای گذشته باعث کاهش غلظت آلاینده ثانویه ازن در هوای پایتخت شده است. در این روزها آلاینده های غالب هوای پایتخت ذرات معلق بوده اند.

روز گذشته برای اولین بار از ابتدای سالجاری تاکنون ذرات معلق با قطر کمتر از ۱۰ میکرون هوای شهر تهران را تحت تاثیر خود قرار دادند و امروز نیز آلاینده غالب هوای این کلانشهر ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون هستند.

از ابتدای سالجاری تاکنون، تهران ۱۰۷ روز هوای سالم داشته است که با ادامه شرایط امروز نیز وارد ۱۰۸ روز می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها