jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۵۲۲   ۰۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۹

مهدی رحمتی سنگربان تیم شهرخودرو که البته هفته گذشته از این تیم اخراج شده بود در آستانه یک اتفاق تاریخی قرار دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، سهراب بختیاری زاده سرمربی شهرخودرو به دلیل اختلاف با رحمتی او را کنار گذاشته بود اما اکنون که بختیاری زاده از سمت مربی گری کنار گرفته راه برای رحمتی نه تنها باز شده که یک اتفاق دیگر هم در انتظار اوست. مشهدی‌ها که باید از 24 شهریور در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند، رایزنی‌های خود را برای انتخاب جانشین بختیاری زاده انجام داده و در نظر دارند مهدی رحمتی را روی نیمکت خود بنشانند. این  پیشنهاد به صورت رسمی به مهدی رحمتی رسیده است اما او هنوز پاسخ مدیران شهر خودرو را نداده و از آن‌ها فرصت خواسته تا روی این تصمیم فکر کند.

در صورتی که رحمتی تصمیم نهایی خود را برای قبول این پیشنهاد بگیرد به نخستین مربی-گلر تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران تبدیل خواهد شد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها