Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۵۲۲ ۰۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۹

مهدی رحمتی سنگربان تیم شهرخودرو که البته هفته گذشته از این تیم اخراج شده بود در آستانه یک اتفاق تاریخی قرار دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، سهراب بختیاری زاده سرمربی شهرخودرو به دلیل اختلاف با رحمتی او را کنار گذاشته بود اما اکنون که بختیاری زاده از سمت مربی گری کنار گرفته راه برای رحمتی نه تنها باز شده که یک اتفاق دیگر هم در انتظار اوست. مشهدی‌ها که باید از 24 شهریور در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند، رایزنی‌های خود را برای انتخاب جانشین بختیاری زاده انجام داده و در نظر دارند مهدی رحمتی را روی نیمکت خود بنشانند. این  پیشنهاد به صورت رسمی به مهدی رحمتی رسیده است اما او هنوز پاسخ مدیران شهر خودرو را نداده و از آن‌ها فرصت خواسته تا روی این تصمیم فکر کند.

در صورتی که رحمتی تصمیم نهایی خود را برای قبول این پیشنهاد بگیرد به نخستین مربی-گلر تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران تبدیل خواهد شد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر