Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۴۹۶ ۰۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۹

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش نسبی دما در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور از رگبار رعدوبرق و وزش باد شدید موقت طی سه روز آینده در برخی استان‌های کشور خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در سه روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب فارس رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
 
وی ادامه داد: این وضعیت امروز (۴ شهریورماه ) در خراسان جنوبی و فردا و پنج‌شنبه (۵ و ۶ شهریور) در جنوب استان یزد نیز پیش‌بینی می‌شود.
 
ضیاییان اضافه کرد: امروز (۴ شهریورماه) در استان‌های ساحلی خزر بارندگی و در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه روزهای شنبه و یکشنبه (۸ و ۹ شهریور) هفته آینده نیز در ارتفاعات شمال غرب بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، خاطرنشان کرد: از چهارشنبه تا جمعه (۵ تا ۷ شهریورماه) افزایش نسبی دما در استان‌های واقع در نوار شمالی کشور به‌ویژه استان‌های ساحلی خزر رخ خواهد داد.
 
به گفته وی، نواحی مرکزی و شرق خلیج فارس طی دو روز آینده و شرق دریای عمان طی پنج روز آینده مواج خواهد بود.
 
ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۵ شهریور) صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۲۹  درجه سانتیگراد و روز پنج‌شنبه (۶ مرداد) صاف گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر