رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی خبر داد؛

پایان مهلت معرفی مشمولان دیپلم و پیش دانشگاهی سال ۹۸

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان فارغ التحصیل سال ۹۸ که در کنکور سراسری امسال شرکت کرده‌اند، باید ظرف مدت یک هفته وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.
کد خبر: ۱۲۷۴۴۳۱

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار تقی مهری اظهار کرد: مشمولان فارغ التحصیل سال ۹۸ در مقاطع تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی شرکت کننده در کنکور سراسری که از سازمان وظیفه عمومی مهلت معرفی دریافت کرده‌اند، برابر ابلاغیه ستاد کل نیرو‌های مسلح باید ظرف مدت حداکثر یک هفته از تاریخ برگزاری کنکور دانشگاه‌ها نسبت به معرفی و تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند.

وی گفت: این دسته از مشمولان باید با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) نسبت به ثبت درخواست و دریافت برگ آماده به خدمت اقدام کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی بیان داشت: مشمولان دارای برگ آماده به خدمت باید در تاریخ‌های تعیین شده به خدمت سربازی اعزام شوند و در صورت قبولی در مقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص و از معافیت تحصیلی برخوردار می‌شوند، مشمولانی که نسبت به معرفی خود در موعد‌های مقرر اقدام نکنند مشمول غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نیستند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها