Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۳۱۷ ۰۲ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۷

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در رشته‌های بدون کنکور

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است از 5مرداد ماه سال جاری آغاز شده و امروز دوم شهریور ماه به پایان می‌رسد و تا این لحظه 73 هزار و 241 نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین، فاطمه زرین آمیزی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) منحصرا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه پنج مرداد ماه سال جاری آغاز شده و امروز دوم شهریور ماه به پایان می‌رسد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: در حال حاضر ۷۳ هزار و ۲۴۱ نفر براساس سوابق تحصیلی ثبت‌نام کرده‌اند.

همه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در این دفترچه راهنما برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در روزهای فوق به سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته(حداکثر ۱۰۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

داوطلبان در نظر داشته باشند، طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، نسخه‌های قبلی دفترچه راهنمای ثبت‌نام که در تاریخ‌های هشتم بهمن ۹۸ و ۱۸ فروردین ۹۹ در سایت این سازمان قرار گرفته است، غیر قابل استفاده بوده و از درجه اعتبار ساقط است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر